Vyber si

Aktuality
Informačné materiály ICM
Užitočné weby
Fotogaléria

Nájdi si svoje ICM

Infobody

Mailing listAmbasádor ICM

Chyť sa šance!

Staň sa veľvyslancom dobrých správ! Staň sa AMBASÁDOROM ICM!

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR ako reprezentant informačnoporadenských služieb pre mladých ľudí pod značkou „Informačné centrum mladých“ má pre mladých ambicióznych a odvážnych ľudí ako si ty netradičnú ponuku. Budeš našou „predĺženou rukou“ a v rámci vašej školy budeš sprostredkovávať študentom informácie o témach a problémoch, ktoré sú pre mladých ľudí aktuálne a zaujímavé, ale často krát aj tabuizované! Všetky témy, o ktorých tu píšeme, nájdeš na našej stránke http://www.icm.sk

Ako to budeš robiť? Si schopný a nebojíš sa? Tak zájdi za výchovným poradcom a vybav si nástenku, kde budeš informovať študentov o zaujímavých veciach. Vydávate školský časopis? Určite sa pre teba nájde pol strany na užitočné informácie! Alebo jednoducho Inak! Prekvapnás svojím nápadom! Skús vymyslieť účinný spôsob, akým oslovíš a zaujmeš čo najviac ľudí na tvojej škole. Ak bude v pohode, si náš.

Budeš mať k dispozícii naše informačné a propagačné materiály na rôzne zaujímavé témy, aktuálne spravodajstvo z našich stránok a pravidelne ti budeme posielať články vždy na inú tému. Tvoja práca bude dobrovoľnícka. To, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako nudné a zbytočné, ti ponúka mnoho príležitostí nielen v ICM. Dostane sa k tebe toľko informácií, koľko ty sám budeš chcieť. Vzdelávanie doma aj v zahraničí, brigády, ľudské práva, poradenstvo, cestovanie, voľný čas… z tohto všetkého si môžeš vyberať a, samozrejme, posúvať to ďalej svojim spolužiakom.

Celkom zadarmo to predsa len nebude. Hoci je to práca dobrovoľnícka, určite sa nenahneváš, keď tvoju snahu oceníme príležitostnými darčekmi.

Viac informácii:

Informácie
Formulár


Facebook

Mobilné aplikácie

iPhone a iPad

Informuj sa!

Informácie pre Teba

Psycholog online

Kariérové poradenstvo

Ambasádor ICM

Staň sa veľvyslancom dobrých správ! Prines naše informácie do vašej školy!

Informácie

Formulár

Bezplatné besedy

Ponúkame stredným školám v SR možnosť bezplatne si objednať besedu na tému "Závislosť".

Informácie o besedách

Návratka

Ponuka pre organizácie

Venujete sa práci s mladými ľuďmi? Dajte im o sebe vedieť na našej stránke!

Ponuka

Objednávka

Metodický materiál KIVR

Objednávka KIVR

Užitočné weby

logo Za jedno lano
logo Bez nenavisti na internete
logo Eures
logo Jooble
Brigada.sk - brigády pre študentov nielen na leto
referaty
logo Student24
logo Suska
logo zmps
www.naseprveplaty.sk

www.podujatie.sk

uplatnisa.skovce.sk

zodpovedne.sk